KASİAD Özel Ödülü bu yıl tüm sağlık çalışanları adına İl Sağlık Müdürümüz Uzm. Dr. Ali Nuri ÖKSÜZ'e takdim edilmiştir
16 Ekim 2021

Kahramanmaraş Sanayici ve İş İnsanları Derneği Genç KASİAD tarafından Düzenlenen " KASİAD Ödülleri" töreninde KASİAD Özel Ödülü bu yıl tüm sağlık çalışanları adına İl Sağlık Müdürümüz Uzm. Dr. Ali Nuri ÖKSÜZ'e takdim edilmiştir.  Alınan bu anlamlı ödülle ilgili olarak açıklamalarda bulunan İl Sağlık Müdürümüz şunları kaydetti:

"Öncelikle Genç KASİAD kurulu tarafından organize edilen KASİAD ödülleri kapsamında sağlık çalışanlarımıza verilen bu anlamlı ödül için şahsım, kurumum ve tüm sağlık çalışanlarımız adına teşekkür ediyorum.
Bu ödülün sahipleri her zaman ve özellikle de içinden geçmekte olduğumuz pandemi sürecinde gece gündüz demeden fedakarca çalışan kahraman sağlık ordumuzdur.
Her türlü zorlu şart altında görevlerini başarıyla yerine getiren, ihtiyaç duyuldukları her an umut olan, destek veren, bulundukları her yere sağlık ve mutluluk getiren, umudun adı olan sağlık çalışanlarımıza verdikleri emeklerin karşılığı olarak ne kadar teşekkür etsek azdır. Bu vesileyle bir kez daha tüm sağlık çalışanlarımıza eşref-i mahlûk olan insan sağlığına vermiş oldukları katkılardan dolayı teşekkür ediyor, çalışmalarında kolaylık ve başarılar diliyorum."

WhatsApp Image 2021-10-16 at 10.49.34.jpeg